Gaziantep Gznuru Gz Hastanesi

Gznuru imeki arlad

Gznuru imeki arlad

13.03.2017

Gznuru imeki arlad

Babakan Yardmcs Mehmet imek, Göznuru Göz Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastane Bahekimi Opr.Dr.Cem Öztürkmen, hekimlerden Op.Dr. Nurettin ahingözü, Doç. Dr. Peykan Türkçüolu, Ahmet Taar, Erhan Tümer, Hastane Müdürü Vedat Klnç ve hastane personelleriyle buluan imek önümüzdeki referandum süreci ile ilgili bilgilendirme toplants yapt. 

GÖZ MUAYENESi OLDU 

Babakan Yardmcs Mehmet imek, AK Parti l Bakan Mehmet Eyup Özkeçeci ve Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, Gaziantep Özel Göznuru Göz Hastanesinin düzenlemi olduu kahvaltya katld. Toplantnn sonunda Mehmet imek’e  Op.Dr. Cem Öztürkmen tarafndan göz muayenesi yapld. 

PERSONELLERLE SOHBET ETTi 

Özel Göznuru Göz hastanesi yetkililerinden hastane hakknda bilgi alan imek hekim ve personeller ile sohbet etti. Göznuru Göz Hastanesi Bahekimi Op.Dr. Cem Öztürkmen’i Gaziantep’in ilk göz hastanesi olmalar ve vermi olduklar Göz Sal hizmetlerinden dolay tebrik eden imek, Referandum süreci ile ilgili açklamalarda bulundu. 

‘DAHA GÜÇLÜ BiR TÜRKiYE’ 

Anayasa deiikliine ilikin açklamalarda bulunan imek, Cumhurbakanl hükümet sisteminin bir ihtiyaçtan doduunu belirtti. 

imek, açklamalarna öyle devam etti: “ “Bu Anayasa deiiklii bir kiisel ihtirasn, bir kiisel talebin veya bir parti kurgusu deil. Bu gerçekten Türkiye’nin ihtiyaç duyduu; eer gerçekleirse Türkiye’nin güçlü bir ekilde çok çok daha iyi bir performansla ve yüksek gelirli ülkeler grubuna girecek ekilde yeni bir döneme girmesi demektir. Bakn ülkeler arasnda rekabet var, ülkeler arasnda yar var. ‘Evet’ kampanyasna niye geçit vermiyorlar? Sadece bunu bir düünün. Bat niye korkuyor? Bat niye kendi deerlerini ayaklar altna alyor? Hani hukuk devleti, hani temel hak ve özgürlükler. Zaten resim ortada. Sizler hepimizden daha iyi bu resmi okuyorsunuz. Biz Bat’nn bu çifte standardn tabi ki knyoruz. Buna en güzel cevap sloganlarla deil, buna en güzel cevap sandkta güçlü bir ‘Evet’tir, Türkiye’yi güçlendirmektir. Türkiye için çok kritik bir karar, Türkiye’nin rejimini deitirmesi söz konusu deil, vatandamz anayasa deiiklii paketinin içeriini örendikçe çok güçlü bir ekilde destek vereceklerdir. Allah’n izni ile bunu baaracaz.’ dedi. 

Gaziantep Özel Göznuru Göz Hastanesi Bahekimi Opr, Dr. Cem Öztürkmen katlmlarndan dolay Babakan Yardmcs Mehmet imek’e ve dier misafirlere teekkürlerini bildirdi.